Найшвидші у світі: Китай почав будівництво залізничних колій для надшвидкісних поїздів

Експериментальні залізничні колії будуть прокладені в центральній провінції Китаю.

Об этом сообщает citynews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Будівництво почалося після досліджень, які провів проектний інститут China Railway Group Limited. В результаті було отримано підставу для створення нової мережі доріг від Гуанчжоу до Пекіна, за якими поїзди могли б рухатися зі швидкістю від 600 до 1 000 км/год, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Після закінчення будівництва поїздка з Уханя в Гуанчжоу протяжністю 2 200 км скоротиться приблизно до двох годин, у порівнянні з нинішніми 4 годинами.

Раніше в Китаї представили прототип високошвидкісного поїзда на магнітній подушці з п’ятьма вагонами. Щодо технічної інформації, яку розкрили інженери компанії «Циндао Сифан», він здатний розвивати швидкість до 600 км/год. Прототип використовуватимуть для тестів систем магнітної левітації.

Цей проект розвернувся після прийняття документа про розвиток транспорту в країні. У ньому міститься глава про будівництво нових ліній магнітних доріг між ключовими міськими центрами на додаток до існуючої мережі високошвидкісних залізниць.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/naishvydshi-u-sviti-kytai-pochav-budivnytstvo-zaliznychnykh-kolii-dlia-nadshvydkisnykh-poizdiv-298072.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя