Житомир отримав нагороду в номінації "Найкраща транспортна модель"

Житомир отримав нагороду в номінації "Найкраща транспортна модель"

1 жовтня у рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з упровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Об этом сообщает rifinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила пресслужба міськради.


Мета конкурсу — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими українськими проектами.


Висококваліфіковане журі у складі найкращих урбаністів, архітекторів, бізнес-експертів України оцінило досягнення міст у впровадженні інноваційних рішень та визначило найкращі проекти, громадські та державні ініціативи у наступних номінаціях:


  • «Відкрите інноваційне місто» — за успішне залучення жителів до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «Найкраща транспортна модель міста» - за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури;
  • «Найкомфортніше місто для життя» — за найвищі стандарти проживання та високий рівень задоволеності населення;
  • «Місто стартапів» - за підтримку запуску нових інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору;
  • «Екологічно відповідальне місто» — за використання розумних технологій для захисту та відновлення міської екосистеми.


Серед понад 100 конкурсних заявок місто Житомир було відзначене в номінації "Найкраща транспортна модель міста" — за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури.


«Житомир отримав відзнаку в номінації «Найкраща транспортна модель». Це оцінка професійного експертного середовища, оголошена сьогодні на Kyiv Smart City Forum 2019 . Ця відзнака — це результат реалізації багатьох прогресивних проектів: розробка і прийняття Плану сталої міської мобільності, електронного квитка, оновлення транспортної інфраструктури та рухомого складу. Вітаю всю транспортну команду Житомира та людей причетний до реалізації змін!», - зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zhitomir-otrimav-nagorodu-v-nominatsiyi-naykrascha-transportna-model-10947953.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя