Володимир Гончаров: "# Замість_тисячі_слів Дайджест новин до ранкової..."

Володимир Гончаров в facebook:

# Замість_тисячі_слів Дайджест новин до ранкової кави 26 червня-3 липня Об этом сообщает tp0432.in.ua со ссылкой на СМИ.

1. Нове приміщення для гімназії # Київська_Русь на фінішній прямій. Триває прокладання зовнішніх та внутрішніх комунікацій, оздоблення фасаду, малярні роботи в приміщеннях.

2. Будівництво # Садочок_Княжий_Затон теж демонструє прогрес. Вже укладається із цегли перший поверх, працюють два крани, армування стін підвалу та першого поверху.

3. Продовжується утеплення ДНЗ # 89 на Княжому Затоні, 17-Г. Садочок набуває сучасного вигляду, а головне - буде тепло дітям.

4. Триває капремонт утеплення фасаду дитячого садочка # 210 на Срібнокільській, 14-Б. Кошти бюджетні програма соцекономрозвитку столиці на 2017 р.

5. Завершено утеплення фасаду у житловому будинку на Княжому Затоні, 17.

6. За програмою енергомодернізації будинків завершились етапи заміни вікон та дверей на Княжому Затоні, 14-А, Б, В, Г та 17-А.

7. У СЗШ #111 завершено ремонт центрального входу, розпочався ремонт асфальтового покриття на території, продовжується ремонти кабінетів.

8. У громадській приймальні на Княжому Затоні, 16-Д відкрилась частина експозиції майстрині Тетяни Протчевої, яка винайшла вишивку QR-код.

9. Щовівторка на Княжому Затоні, 16-Д та щосереди на Здолбунівській, 7- Б у приймальнях тривають консультації із фахівцем ПАТ АК Київодоканал укладення договорів, робота лічильників та інше.

10. На постійній основі у приймальні можна подати документи на укладення договорів із теплопостачання із ПАТ Київенерго. # Гончаров # Будні_депутатаВолодимир Гончаров


ТОП новости

Вход

Меню пользователя